Onrecords

Onrecords смотреть последние обновления за сегодня на .

BENITA FT PITT x EANDA - TSUNAMI

1433799
8016
1172
00:04:56
08.02.2020

Stream or download #tsunami here : 🤍 Prod. by: ZzapnChriss INSTAGRAM : 🤍 🤍 🤍 ZzapnChriss on Instagram: 🤍 ZzapnChriss on Facebook: 🤍 ZzapnChriss on Twitter: 🤍 Booking manager: +37744184460 AMP on Instagram 🤍 AMP on Facebook 🤍 AMP website 🤍albamusicpublishing.com For licence, cover or remix: contact🤍albamusicpublishing.com © & ℗ 2020 OnRecords LLC. All Rights Reserved.

Express - Yjet e “on records” shërbejnë “fast food” për adhuruesit 14.04.2017

210058
953
3
00:07:44
14.04.2017

Express - Yjet e “on records” shërbejnë “fast food” për adhuruesit 14.04.2017 Për më shumë na ndiqni në: Web 🤍 🤍 KOHA Ditore Online 🤍 Facebook 🤍 🤍 Instagram 🤍 🤍 Twitter 🤍 🤍

- (Diss Onrecords)

1459
29
2
00:04:01
31.08.2018

Metka - DissOnrecords 👻💀 Follow on instagram 🤍erionelaa

Pas largimit te Mozzik dhe Getinjo nga onrecords shikoni se kush jav zuri vendin?

2371
18
1
00:00:46
25.01.2018

Facebook - 🤍 instagram - 🤍 Subscribe here - 🤍

SEVENBIZZ | Dikur në konflikt me ta, sot në ''On Records''

64954
103
317
00:05:44
18.01.2019

Website: 🤍 Facebook: 🤍 Instagram: 🤍

5 Diss-at e S4MM (Per OnRecords)

1228
23
1
00:02:03
21.10.2018

S4MM diss oer Feron Mozzik Getinjo etj. Nese ju prlqen beni subscribe.

Fero largohet nga OnRecords

1433
11
0
00:00:49
21.08.2019

Fero largohet nga labelli,shikoni rrethanat. Like & Share

OnRecords diss Mozzik&Getinjo

18294
80
2
00:01:25
12.01.2018

Subscribe albanian videos per me shum video dhe lajme rreth showbizzit

JA ARSYEJA PSE FERO ËSHTË LARGUAR NGA ON RECORDS

9761
91
29
00:03:53
28.09.2019

✘ Përshëndetje në këtë video bëhet fjalë për reperin Fero i cili nga tash e tutje nuk është pjesë e kompanisë On Records, arësyet e largimit të Feros nga On Records nuk dihen ende por ish menaxheri i tij Met Elshani në instastory ka thënë që nuk është mirë me shty një artistë të ri mu largu nga kompania dhe kjo le të kuptohet që Feron e ka shtyrë dikush për mu largu, dhe se kush është ai që e ka shtyrë mu largu nga kjo kompani shikojeni videon deri në fund. ✘ Faleminderit që na shikuat për më shumë video të zhanreve të ndryshëm mos harroni të bëni LIKE dhe SUBSCRIBE + (🔔) që të mos e humbisni asnjë video që ne e publikojmë. ✘ Për marketing, bashkëpunim apo për ndonjë pyetje mos hezitoni të na kontaktoni : mk05channel🤍gmail.com ✘ Na ndjekni në INSTAGRAM :     🤍 MUSIC BY : Audio Library –––––––––––––––––––––––––––––– Road Trip by Pyrosion 🤍 Creative Commons — Attribution-ShareAlike 3.0 Unported — CC BY-SA 3.0 Free Download / Stream: 🤍 Music promoted by Audio Library 🤍 –––––––––––––––––––––––––––––– © All rights reserved • MK05 • #MK05 #Fero #OnRecords Unikkatil , Noizy , Ghetto Geasy , Finem , Majk ,Butrint Imeri , Lumi B , Ledri Vula , Mozzik , Getinjo , Stresi , S4MM , Fero , Fuego , Don Phenom , Rina , Melinda , Tayna , BabaStars , Otr , Ronela Hajati , Kida , Melinda , Dhurata Dora , Xhensila , Diss ... ✘ 🤍 ✘

RINA FLET PËR HERË TË PARË PAS LARGIMIT NGA ON RECORDS

39521
259
50
00:02:51
29.10.2019

✘ Përshëndetje në këtë video bëhet fjalë për reperken e njohur Rinen e cila për herë të parë pas largimit nga kompania On Records ka folur rreth situatës së saj aktuale. Rina ka thënë se së shpejti do të rikthehet në muzik dhe do të sjellë shumë surpriza. Për më shumë informacione të tjera shikojeni videon deri në fund. ✘ Faleminderit që na shikuat për më shumë video të ndryshme mos harroni të bëni LIKE dhe SUBSCRIBE + (🔔) që të mos e humbisni asnjë video që ne e publikojmë. 🤍 ✘For business Inquirer /Për marketing, bashkëpunim apo për ndonjë pyetje na kontaktoni : mk05channel🤍gmail.com ✘ Na ndjekni në INSTAGRAM : 🤍 Music by : AUDIO LIBRARY –––––––––––––––––––––––––––––– Moody by Jay Someday 🤍 Creative Commons — Attribution 3.0 Unported — CC BY 3.0 Free Download / Stream: 🤍 Music promoted by Audio Library 🤍 –––––––––––––––––––––––––––––– 🎵 Track Info: Title: Moody by Jay Someday Genre and Mood: Dance & Electronic + Inspirational ——— 🎧 Available on: Spotify: 🤍 iTunes: 🤍 Deezer: 🤍 SoundCloud: 🤍 ——— 😊 Contact the Artist: 🤍 🤍 🤍 🤍 🤍 🤍 🤍 🤍 ——— MK05 / © All rights reserved #MK05 #RINA #RinaBalaj Unikkatil , Noizy , Ghetto Geasy , Finem , Majk ,Butrint Imeri , Lumi B , Ledri Vula , Mozzik , Getinjo , Stresi , S4MM , Fero , Fuego , Don Phenom , Rina , Melinda , Tayna , BabaStars , Otr , Ronela Hajati , Kida , Melinda , Dhurata Dora , Xhensila , Diss ... ✘ 🤍 ✘

Illmill Diss Onrecords (Demo)

1198
15
0
00:00:09
28.01.2019

Shoku i S4MM Illmill paralajmron Diss kunder OnRecords

OnRecords Live Sessions Victor Cuica (entrevista)

7929
19
6
00:12:05
20.07.2015

Entrevista al saxofonista venezolano Victor Cuica luego de la presentación de su OnRecords Live Sessions junto a la banda de jazz conformada por Livio Arias (bajista), Willie Díaz (baterista) y Roldan Peña (guitarrista). Lugar: Auyama Café Caracas Fecha: 15 de julio de 2015

Ja e verteta pse jan larguar Mozzik dhe Getinjo nga OnRecords

894
2
0
00:01:23
12.01.2018

Mozziki dhe vllau i tije getinjo jan larguar nga grupi ato qe than ne foto jan te verteta

Pas largimit te onrecords Endri fillon qe te ban diss

123
1
0
00:00:41
16.01.2018

Pas largimit te Mozik edhe getinjos fillon qe te ban endri diss por mozik dhe getinjo akoma nuk kan bar asnje hap per tia kthyer

#kida #kaje #onrecords #mozzik

624
23
0
00:00:22
19.12.2020

#kida #mozzik #loredana #enca #dafinazeqiri #finem #solobster #donxhoni #explorepages #edits #explore #omgpage #eraistrefi #dhuratadora #kmnazet #mckresha #lyricalson #tayna #mozzik #loredana #buta #capitalt #noizy #varrosi #sinboy #ledrivula #kida #eraistrefi #dualipa #beberexha #getinjo #avamax #ritaora #dafinazeqiri #luanavjollca #olaelee #albania🇦🇱 #kosovo🇽🇰 #maqedonia🇲🇰 .

S.T - R.I.P Onrecords ( Video Official )

75145
405
202
00:02:46
23.02.2019

Video - Kevin Delcó Beat - Chris / Respect Bro Rec - HRC Lugano Text - Soni T Loc.. - Seme

SEVENBIZZ | Met Elshani flet për largimin e Kidës nga ON Records

102000
98
75
00:16:33
28.01.2019

Për më shumë video rreth ShowBizit Shqiptar na ndiqni në Instagram: 🤍 Website: 🤍 Facebook: 🤍 Instagram: 🤍

FERO - 24

1638613
17431
1557
00:02:59
30.04.2022

Stream #24 by Fero here : 🤍 Prod. by: ZzapnChriss Executive Producer : Mehmet Elshani ZzapnChriss on Instagram: 🤍 ZzapnChriss on Facebook: 🤍 ZzapnChriss on Twitter: 🤍 Booking manager: +37744184460 AMP on Instagram 🤍 AMP on Facebook 🤍 AMP website 🤍albamusicpublishing.com For licence, cover or remix: contact🤍albamusicpublishing.com © & ℗ 2022 OnRecords LLC & AMP Alba Music Publishing (All Rights Reserved). #FERO24 #FERO #24

Kungja per Baby G Diss (Fero, Kida, Getinjo, Onrecords) G-JA - 9mm P.R.P.R

376
1
0
00:04:56
30.10.2017

Kungja per Baby G (Fero, Kida, Getinjo) G-JA - 9mm P.R.P.R Kungja per Baby G (Fero, Kida, Getinjo) G-JA - 9mm P.R.P.R Kungja per Baby G (Fero, Kida, Getinjo) G-JA - 9mm P.R.P.R Kungja per Baby G (Fero, Kida, Getinjo) G-JA - 9mm P.R.P.R Kungja per Baby G (Fero, Kida, Getinjo) G-JA - 9mm P.R.P.R Kungja per Baby G (Fero, Kida, Getinjo) G-JA - 9mm P.R.P.R Kungja Diss per Baby G (Fero, Kida, Getinjo) G-JA - 9mm P.R.P.R Kungja per Baby G (Fero, Kida, Getinjo) G-JA - 9mm P.R.P.R Kungja per Baby G (Fero, Kida, Getinjo) G-JA - 9mm P.R.P.R Kungja per Baby G (Fero, Kida, Getinjo) G-JA - 9mm P.R.P.R Kungja per Baby G (Fero, Kida, Getinjo) G-JA - 9mm P.R.P.R Kungja per Baby G (Fero, Kida, Getinjo) G-JA - 9mm P.R.P.R Kungja Diss per Baby G (Fero, Kida, Getinjo) G-JA - 9mm P.R.P.R Kungja per Baby G (Fero, Kida, Getinjo) G-JA - 9mm P.R.P.R Kungja per Baby G (Fero, Kida, Getinjo) G-JA - 9mm P.R.P.R Kungja per Baby G (Fero, Kida, Getinjo) G-JA - 9mm P.R.P.R Kungja per Baby G (Fero, Kida, Getinjo) G-JA - 9mm P.R.P.R Kungja per Baby G (Fero, Kida, Getinjo) G-JA - 9mm P.R.P.R Kungja Diss per Baby G (Fero, Kida, Getinjo) G-JA - 9mm P.R.P.R Kungja per Baby G (Fero, Kida, Getinjo) G-JA - 9mm P.R.P.R Kungja per Baby G (Fero, Kida, Getinjo) G-JA - 9mm P.R.P.R Kungja per Baby G (Fero, Kida, Getinjo) G-JA - 9mm P.R.P.R Kungja per Baby G (Fero, Kida, Getinjo) G-JA - 9mm P.R.P.R Kungja per Baby G (Fero, Kida, Getinjo) G-JA - 9mm P.R.P.R Kungja Diss per Baby G (Fero, Kida, Getinjo) G-JA - 9mm P.R.P.R Kungja per Baby G (Fero, Kida, Getinjo) G-JA - 9mm P.R.P.R Kungja per Baby G (Fero, Kida, Getinjo) G-JA - 9mm P.R.P.R Kungja per Baby G (Fero, Kida, Getinjo) G-JA - 9mm P.R.P.R Kungja per Baby G (Fero, Kida, Getinjo) G-JA - 9mm P.R.P.R Kungja per Baby G (Fero, Kida, Getinjo) G-JA - 9mm P.R.P.R Kungja Diss per Baby G (Fero, Kida, Getinjo) G-JA - 9mm P.R.P.R Kungja per Baby G (Fero, Kida, Getinjo) G-JA - 9mm P.R.P.R ZzapnChriss Onrecords ZzapnChriss Onrecords ZzapnChriss Onrecords ZzapnChriss Onrecords ZzapnChriss Onrecords ZzapnChriss Onrecords Kungja per Baby G (Fero, Kida, Getinjo) G-JA - 9mm P.R.P.R Kungja per Baby G (Fero, Kida, Getinjo) G-JA - 9mm P.R.P.R Kungja per Baby G (Fero, Kida, Getinjo) G-JA - 9mm P.R.P.R Kungja Diss per Baby G (Fero, Kida, Getinjo) G-JA - 9mm P.R.P.R

Getinjo-Frestyle (diss OnRecords)

75
1
0
00:00:46
01.05.2018

Subscribe👆⬆

S4MM - Diss (OnRecords)

364
9
1
00:00:30
25.02.2019

S4MM DISS FUEGO FERO RINA READI CHILL ME ARUSHEN

S4MM - Diss OnRecords

6723
30
00:01:38
03.10.2017

Diss OnRecords

Spot On Records

18
2
0
00:00:21
03.03.2022

Hear the music. Feel the beat.

Arta Memedi flet per here te pare pas largimit nga On Records | WAZZUP

22368
91
00:11:59
08.01.2018

Emisioni WAZZUP transmetohet cdo dite pune [E Hene - E Premte] live ne ora 16:00 ne Televisionin Klan Kosova Na gjeni ne rrjetet sociale: #WAZZUP ne Instagram: 🤍 #WAZZUP ne Facebook: 🤍 #ENURI ne Instagram: 🤍 #ENURI ne Facebook: 🤍 Per cdo levdate, kritike apo kerkese na kontaktoni permes e-mail adreses [ wazzup🤍klankosova.tv ]

SWANS on Records In My Life (interview)

135206
2939
227
00:09:48
14.11.2016

RIML met with Michael Gira, a founding member of the band Swans when they performed in Vancouver last month. He discussed with us some of his earliest and most influential records, including a rare album by Charlemagne Palestine! Swans on RIML references the following albums: 1. Songs of the South 2. South Pacific 3. Chubby Checker - The Twist 4. The Doors - The Doors 5. The Doors - Strange Days 6. The Mothers of Invention - Freak Out 7. .The Mothers of Invention - Absolutely Free 8. The Mothers of Invention - We're Only In It For the Money 9. Charlemagne Palestine - Strumming Music Records In My Life is hosted and produced by Charles Brownstein Videography by Benn McGuire, Mark Henning Director, editor: Mark Henning Animations and logo: Susana Ramirez Music Credits: Swans on RIML features the song "People Like Us" by Swans RIML theme music is "Best Tonight" by Combine the Victorious * FOLLOW US BELOW * Website: 🤍 Facebook: 🤍 Instagram: 🤍 Twitter: 🤍 Swan on RIML ©2016 northerntransmissions.com

Çfarë po ndodh mes antarve te grupit onrecords?

13
1
0
00:01:36
13.01.2018

Thnx for watching Follow us on instagram: 🤍 Per me shumë subscribe

Назад
Что ищут прямо сейчас на
onrecords Lenovo vuejs 3 inokim ox hero Spreen Neues Video มิ้ลค์ พรรษา openbaar vervoer scum pubg нурлан сабуров deshi Bhajan shinchan new video байер герта прогноз Высоцкий 好玩 марлос металлист chaudhary goodwill haul julias толк